İK Kültürümüz

Darte grup, çalışan çalışanların farklı kültürleri bir araya getirdiği yerlerin en verimli ekip çalışmasını oluşturduğu inancına değer verir ve saygı duyar. Uluslararası bir şirket olarak, bir ülkenin tüm vatandaşlarına potansiyel müşteri olarak bakıyoruz.

Darte, yeni pazarlarda başarılı olmak için onların ihtiyaçlarını anlayan, kültürlerini ve tüketicilerini tanıyan dinamik bir ekiple çalışır.
Darte ailesi olarak hiçbirimizin bir arada olduğumuz kadar güçlü olamayacağımıza inanıyoruz.

İK Değerlerimiz

En değerli varlığımız, ekibimizi oluşturan ekip arkadaşlarımız;

Güvenilirlik ve dürüstlüğü ilke edinen Kendine güvenen Dinamik Takım ruhunun ve dayanışmanın öneminin bilincinde olan Vizyoner bir bakış açısına sahip Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan İnsan Kaynakları Politikaları Çalışanlarımızın motivasyonunu ve işe bağlılıklarını ön planda tutarız.


Performansa dayalı adil ücretlendirme ve ödüllendirme uygularız.Sürekli bir eğitim ve kendini geliştirme ortamı sağlarız.Bireylerin çalışma becerilerini organizasyonun talepleri doğrultusunda sistemli bir şekilde planlamalarına ve geliştirmelerine yardımcı oluruz.Bireylere işleriyle ilgili geri bildirimler hazırlarız. performans. Nitelik ve ihtiyaçlara göre istihdam yaratırız. Sosyal ve kültürel etkinlikleri teşvik ederiz.

CV GÖNDER

PROFESYONEL EKİBİMİZE KATILIN

Ekibimize katılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz!

İLETİŞİM

Tel        : +90 216 232 26 86 /

                  +90 537 717 45 46
E-Posta: info@darteglobe.com

Merkez:

Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. Business İstanbul B Blok No:22 Kadıköy/İstanbul